“ONZE” “eigen” wedstrijd: DE RAAMRUN!
Loopgroep Grave was zeer goed vertegenwoordigd bij de RaamRun
19 mei 2013
MEISJES, 1 KM 10-13
Plts |
Naam |
GJ |
Woonplaats/Vereniging |
Bruto |
Netto |
1 |
Freekje Thoonen |
03 |
Gassel / toekomst loopgroep Grave |
5:08 |
5:07 |
JONGEN, 1 KM 1-9
Plts |
Naam |
GJ |
Woonplaats/Vereniging |
Bruto |
Netto |
5 |
Ralph Hendriks |
03 |
Gassel / toekomst loopgroep Grave |
5:28 |
5:27 |
VROUWEN onder de 40 jaar , 5 KM HARDLOPEN
Plts |
Naam |
GJ |
Woonplaats/Vereniging |
Bruto |
Netto |
1 |
Frouke ten Broeke |
77 |
Grave / loopgroep Grave |
26:26 |
26:21 |
15 |
Maud Thoonen |
95 |
Gassel / toekomst loopgroep Grave |
33.42 |
33.24 |
VROUWEN boven de 40 jaar , 5 KM HARDLOPEN
Plts |
Naam |
GJ |
Woonplaats/Vereniging |
Bruto |
Netto |
3 |
Madelon Hurkmans |
70 |
Grave / loopgroep Grave |
26:38 |
26:27 |
6 |
Marijn Weijnen |
69 |
Gassel / loopgroep Grave |
28:07 |
27:58 |
8 |
Marleen van Acht |
71 |
Escharen / loopgroep Grave |
29:12 |
29:05 |
10 |
Annemarie VanDongen |
71 |
Oeffelt/ loopgroep Grave |
29:16 |
29:10 |
12 |
Joke van den Bogaard |
51 |
Langenboom/ loopgroep Grave |
31:39 |
31:27 |
16 |
Monica Boschman |
65 |
Gassel / loopgroep Grave |
32:46 |
32:36 |
17 |
Ineke Felen |
52 |
Grave / loopgroep Grave |
33:05 |
32:54 |
18 |
Ria Wientjens |
49 |
Grave / loopgroep Grave |
33:05 |
32:58 |
19 |
Monika Brussaard – Sas |
72 |
Grave / loopgroep Grave |
33:40 |
33:26 |
20 |
Jacqueline Hendriks |
61 |
Gassel / loopgroep Grave |
33:47 |
33:28 |
21 |
Dorothe van Kempen |
69 |
Velp Nb / loopgroep Grave |
33:47 |
33:39 |
25 |
Monique Bors |
61 |
Grave / loopgroep Grave |
34:13 |
33:55 |
26 |
Charlotte Aarns |
66 |
Grave / loopgroep Grave |
34:19 |
34:06 |
27 |
Hanny van Woezik |
66 |
Velp Nb / loopgroep Grave |
34:28 |
34:20 |
28 |
Hannie Lentink |
54 |
Grave / loopgroep Grave |
34:28 |
34:16 |
29 |
Anita Fransen |
66 |
Reek / loopgroep Grave |
34:30 |
34:13 |
30 |
Marlies Barten |
63 |
Gassel / loopgroep Grave |
34:31 |
34:14 |
31 |
Ingrid Wolters |
63 |
Grave / loopgroep Grave |
34:31 |
34:23 |
36 |
Inge Duyts |
61 |
Escharen / loopgroep Grave |
35:27 |
35:19 |
37 |
Ingeborg de Bruijn |
65 |
Escharen / loopgroep Grave |
35:27 |
35:18 |
40 |
Marieke van der A |
76 |
Gassel / loopgroep Grave |
37:51 |
37:38 |
MANNEN , 5 KM HARDLOPEN
Plts |
Naam |
GJ |
Woonplaats/Vereniging |
Bruto |
Netto |
7 |
Nick Verbeet |
95 |
AV Wijchen / loopgroep Grave |
22:36 |
22:35 |
12 |
Kell Eradus |
76 |
Reek / loopgroep Grave |
24:31 |
24:28 |
18 |
Emiel Thoonen |
00 |
Gassel / toekomst loopgroep Grave |
33.42 |
33.24 |
MANNEN boven de 40, 5 KM HARDLOPEN.
Plts |
Naam |
GJ |
Woonplaats/Vereniging |
Bruto |
Netto |
6 |
Rudy van der Heijden |
69 |
Grave / loopgroep Grave |
22:39 |
22:36 |
10 |
Matt Gerrits |
56 |
Escharen / loopgroep Grave |
23:12 |
23:11 |
18 |
Jack Cuyten |
55 |
Grave / loopgroep Grave |
28:21 |
28:04 |
20 |
Fons van Bommel |
61 |
Gassel / loopgroep Grave |
29:52 |
29:43 |
21 |
Jobèrt Peeters |
70 |
Grave / loopgroep Grave |
30:05 |
29:47 |
24 |
Hans van Etteger |
46 |
Grave / loopgroep Grave |
32:22 |
32:13 |
29 |
Paul Bors |
49 |
Grave / loopgroep Grave |
36:06 |
35:48 |
38 |
Rene van der Coer |
65 |
Escharen / loopgroep Grave |
36:55 |
36:42 |
VROUWEN onder de 40 , 10 KM HARDLOPEN
Plts |
Naam |
GJ |
Woonplaats/Vereniging |
Bruto |
Netto |
3 |
Nina Vereijken |
83 |
Gast / loopgroep Grave |
56:46 |
56:32 |
4 |
Astrid Vereijken |
81 |
AV Wijchen / loopgroep Grave |
56:46 |
56:32 |
VROUWEN boven de 40 , 10 KM HARDLOPEN
Plts |
Naam |
GJ |
Woonplaats/Vereniging |
Bruto |
Netto |
1 |
Marian Wouters-Opsteeg |
59 |
Escharen / loopgroep Grave |
48:14 |
48:10 |
7 |
Will Arts |
47 |
Cuijk / loopgroep Grave |
53:14 |
53:01 |
13 |
Fanny Cuijten |
62 |
Grave / loopgroep Grave |
55:44 |
55:37 |
14 |
Reggie Thoonen |
56 |
Gassel / loopgroep Grave |
55:55 |
55:42 |
15 |
Marita Verbeet |
71 |
Grave / loopgroep Grave |
56:07 |
55:56 |
16 |
Marian v Wanroij-Wilms |
60 |
Haps / loopgroep Grave |
56:12 |
55:50 |
21 |
Gertie Theunissen |
64 |
Reek / loopgroep Grave |
1:10:38 |
1:10:17 |
MANNEN onder de 40 , 10 KM HARDLOPEN
Plts |
Naam |
GJ |
Woonplaats/Vereniging |
Bruto |
Netto |
8 |
Wiljan Bens |
74 |
Escharen / loopgroep Grave |
43:56 |
43:49 |
MANNEN boven de 40 , 10 KM HARDLOPEN
Plts |
Naam |
GJ |
Woonplaats/Vereniging |
Bruto |
Netto |
15 |
Anton Gerrits |
65 |
Grave / gast loopgroep |
43:05 |
43:01 |
22 |
Frank Zwakhoven |
63 |
Grave / loopgroep Grave |
45:50 |
45:36 |
32 |
Rien Walk |
44 |
Grave |
49:55 |
49:48 |
33 |
Huub Steinmann |
60 |
Grave / loopgroep Grave |
49:57 |
49:51 |
34 |
Peter Thoonen |
64 |
Gassel / loopgroep Grave |
49:57 |
49:49 |
36 |
Danny de Vos |
65 |
Grave / loopgroep Grave |
50:14 |
49:44 |
40 |
Luc Hirdes |
60 |
Grave / loopgroep Grave |
50:58 |
50:51 |
50 |
Eddy Kersten |
72 |
Grave / loopgroep Grave |
55:08 |
54:55 |
59 |
Frans vd Heijden |
50 |
Escharen / loopgroep Grave |
58:54 |
58:44 |
60 |
Cees de Groot |
54 |
Grave / loopgroep Grave |
58:56 |
58:33 |
62 |
Binus Dieperink |
58 |
Escharen / loopgroep Grave |
1:03:32 |
1:03:20 |