Categoriearchief: Ongecategoriseerd

Uitslag zevenheuvelennacht en loop

Uitslag 7 Heuvelennacht en 7 Heuvelenloop LOOPGROEP GRAVE 2019
Zevenheuvelennacht
7 km
Netto tijd
40485Paul AarnsGrave32:58:00
41471Fanny CuijtenGrave38:01:00
41764Dewi StarrenGrave38:03:00
41761Wouter StarrenGrave38:03:00
40663Huub SteinmannGrave40:22:00
17586Ger PetersGrave44:31:00
45960Roos de VorGrave52:19:00
40648Joris de HartVelp34:35:00
40649Sytze de HartVelp34:36:00
43896Dorothe van KempenVelp50:55:00
41122Dion ReffeltrathEscharen40:21:00
43829Michiel CaronEscharen49:08:00
43850Simone CaronEscharen49:09:00
43847Anita StarrenEscharen49:28:00
42053Ingeborg de BruijnEscharen50:56:00
41024Jan CruijsenGassel33:54:00
44014Guus StegersGassel46:56:00
42072Wilma CruijsenSchaijk44:00:00
Zevenheuvelenloop
15 km
Netto tijd
10246Ronald van NoordenburgEscharen1:00:49
19404Peter BrandtGrave1:04:52
12139Rob CruysenGrave1:07:04
20505Albert van ZuijlenGrave1:07:20
20624Frank ZwakhovenGrave1:12:01
11552Peter BlomGrave1:13:56
17975Bart RuiterkampGrave1:14:12
23165Tom LuijckxGrave1:23:30
17516Kira Ruiterkamp LamkampGrave1:23:56
864Huub SteinmannGrave1:24:21
1621Agnes JansGrave1:27:07
1839Marjan van Wanroij @Danny de VosGrave1:29:54
20882Luc HirdesGrave1:29:54
10524Geert-Jan DerksGrave1:30:01
2374Marc de JongeGrave1:51:24
22408Jan StekhuizenMill1:26:28

Voorloop EsteRun 2019

 JA!!!!   Je kunt al (voor)inschrijven voor de ESTERUN 12 mei 2019 via  www.inschrijven.nl

De fitwandelaars (die niet meehelpen met de organisatie) kunnen op zondag 12 mei ter plekke inschrijven voor een mooie wandeling georganiseerd door DEW, zie wandelen op  www.esterun.nl

Wil je meehelpen? Heel graag! Mail naar : jacquelinevandevendel@home.nl

Om de route van de hardloopwedstrijd te verkennen (let op: meedoen voor het goede doel is belangrijker dan winnen) gaan we ook dit jaar deze weer “voorlopen”!

De volgende maandagavonden oefenen we voor de 10 km (tempo 9½ km per uur):

Maandag 1 april (geen grap) om 19.00 uur vertrek op het gildeterrein van Escharen.

Maandag 8 april om 19.00 uur vertrek op het gildeterrein van Escharen.

Maandag 6 mei om 19.00 uur vertrek op het gildeterrein van Escharen.

De volgende maandagavonden oefenen we voor de 5 km (voor de liefhebbers 2x 5 km)

(eerste ronde tempo 8½ km per uur, tweede ronde eigen tempo)

Maandag 15 april om 19.00 uur vertrek op het gildeterrein van Escharen.

Maandag 29 april om 19.00 uur vertrek op het gildeterrein van Escharen.

LET OP!!

Maandag 22 mei is het 1e Paasdag tijd voor vetverbrandingsloop.

Ook dinsdag 23 mei 2e Paasdag is er een vetverbrandingsloop.

Uitslag ½ marathon 16 maart

Uitslagen halve marathon van Sint Anthonis zaterdag 16 maart 2019


Naam NaamWoonplaats/vereniging
Bruto  
Netto
12 Wouter Starren Grave/loopgroep Grave 1:28:36 1:28:26
41 Rob Cruysen Grave/loopgroep Grave 1:45:26 1:44:56
34 Rudi van der Heijden Grave/loopgroep Grave 2:01:50 2:01:16
43 Huub Steinmann Grave/loopgroep Grave 2:05:51 2:05:15
48 Bram van Driel Langenboom/loopgroep Grave 2:15:19 2:14:16
24 Philip Wheeler Cifla/loopgroep Grave 1:54:10 1:53:47

39   Jan Stekhuizen                Mill/loopgroep Grave               2:05:21    2:04:58

18 Heidi van Noordenburg Escharen/loopgroep Grave 2:05:43 2:05:08
12 Annemarie van Dongen Oeffelt/loopgroep Grave 2:00:08 1:59:38
16 Kira ruiterkamp-Lamkamp Grave/loopgroep Grave 2:02:42 2:02:08
16 Ingeborg de Bruijn Escharen/loopgroep Grave 2:20:20 2:19:47

5 KM

5 Ronald van Noordenburg Escharen 20:23 20:20

Uitslagen Stevensloop zondag 17 maart 2019

Uitslagen Stevensloop  zondag 17 maart 2019

StNr Naam Woonplaats Onderdeel Netto tijd  
610 Luc Hirdes Grave 5 kilometer 00:28:24  
566 Leon Gulikers Grave 5 kilometer 00:30:34  
461 Judith Gulikers Grave 5 kilometer 00:30:35  
1112 Roos de Vor Grave 5 kilometer 00:38:50  
1113 Peter de Vor Grave 5 kilometer 00:39:03  
4831 Peter Brandt Grave 10 kilometer 00:43:16  
4838 Albert van Zuijlen Grave 10 kilometer 00:44:37  
2857 Paul Aarns Grave 10 kilometer 00:47:11  
2643 Marton Roelofs Grave 10 kilometer 00:50:29  
4043 Claudette Roelofs Grave 10 kilometer 00:50:30  
2747 Marton Hendriks Gassel 10 kilometer 00:53:27  
10192 Michiel Caron Escharen Stevens Stadscross 00:54:49
10191 Anita Starren Escharen Stevens Stadscross 00:54:52

December trainingen 2018

De laatste maand van het jaar 2018 begint bijna, de maand met vele feestdagen.

Dus ook veel zondagen en dat betekent meer trainingen!

December heeft vijf normale zondagen 2, 9, 16, 23 en 30 december waarop de groep gesplitst wordt in 3 groepen.

 Zondag 23 december is er na de normale training om 10.00 uur een gezellig samenzijn onder het genot van warme chocolademelk /koffie/thee met iets lekkers (breng droge/warme kleding mee).

 Ook de lopers die geblesseerd zijn nodig ik hiervoor uit om samen het jaar door te nemen en gezellig bij te kletsen.

 Er zijn twee extra zondagen, namelijk 1e en 2ekerstdag (dinsdag en woensdag)! Op die twee dagen lopen we in één groep in een zeer rustig tempo, dit noemen we een vetverbrandingssloop (er is geen intervaltraining op woensdag 26 december). Ook is er dan Fitwandelen met Frans! Start: gewoon om 9.00 uur bij de molen in Gassel.

Vorig jaar kerst waren er op 1e kerstdag 35 lopers en op 2e kerstdag  27 lopers incl. fitwandelaars!

Zondag 30 december is er gewoon training, maar dan is er een ATB tocht door het bos, de trainers houden hier rekening mee.

Dinsdag 1 januari om 9.00 uur is er Fitwandelen met Frans en duurloop met Marian van Wanroij, géén technische training.

Alle lopers die ik niet meer zie of spreek wens ik een heelfijne en gezellig kerstfeest, en een gelukkig, gezond en sportief 2019!

Molenhoeks Makkie

Uitslagen Molenhoeks Makkie

Molenhoek – Zondag 21 oktober 2018

 

1V40, 10 KILOMETER      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
11 Madelon Hurkmans Grave 54:47 54:12
40 Jacqueline van de Vendel Grave 1:00:28 59:42
58 Fanny Cuijten Grave 1:04:08 1:02:55
65 Wilma Cruijsen Schaijk 1:05:43 1:04:30

 

 

1MSEN, 10 KILOMETER      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
65 Rob Cruysen Grave 53:03 51:55
1M40, 10 KILOMETER      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
15 Marton Roelofs Grave 46:46 46:00
107 Jan Cruijsen Gassel 55:40 54:31
163 Danny de Vos Grave 1:02:02 1:00:23
165 Marc de Jonge Grave 1:02:07 1:00:28
66 Frank Zwakhoven Grave 52:16 51:03

 

Uitslag Kuilenloop Mill 2018

Gisteren zondag 2 september was er weer een “uitje” van Loopgroep Grave.

Het is een traditie geworden om naar de Kuilenloop in Mill te gaan.
Het was schitterend weer (iets aan de warme kant om te lopen) om daar met 45 lopers van de loopgroep te zijn. Grootste gedeelte lopers (38), maar onze fotograaf Matt was er ook en natuurlijk ook de verzorging en supporters horen bij dit aantal.

Als je de uitslagen ziet is er goed gelopen al geld hier meedoen is belangrijker dan winnen.
De jongedames jeugd van de loopgroep, Dewi, Meike en Simone hebben het bijzonder goed gedaan!

Alle die gefinisht zijn gefeliciteerd!
En met 5 podiumplaatsen was het niet slecht  !

Uitslagen Kuilenloop
Mill/Langenboom – Zondag 2 september 2018

5M40, 5 KILOMETER
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Martijn Hartjes Grave / Loopgroep Grave 20:50 20:48
7 Erwin van Dooren Mill / Loopgroep Grave 23:20 23:10
10 Marton Hendriks Gassel / Loopgroep Grave 27:18 27:00
12 Bart Wartenbergh Grave / Loopgroep Grave 29:20 29:01
13 Michiel Caron Escharen / Loopgroep Grave 37:55 37:33

5M50, 5 KILOMETER
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
3 Ronald van Noordenburg Escharen /Loop Gra20:15 20:14
16 Jan Cruijsen Gassel / Loopgroep Grave 23:58 23:45
20 Luc Hirdes Grave / Loopgroep Grave 27:56 27:30
23 Leon Gulikers Grave / Loopgroep Grave 29:33 29:09
24 Fons van Bommel Gassel/Loopgroep Grave29:33 29:08
26 Wim Starren Grave / Loopgroep Grave 33:56 33:36

5VSE, 5 KILOMETER
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
13 Meike Wartenbergh Grave/Loopgroep Grave 29:19 29:00
17 Lonneke Toonen Grave/Loopgroep Grave 33:29 33:08
18 Dewi Starren Grave / Loopgroep Grave 33:40 33:21
21 Simone Caron Escharen/Loopgroep Grave 36:46 36:27

5V40, 5 KILOMETER
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
5 Jacqueline vd Vendel Grave/Loopgroep Grave27:08 26:49
8 Renee Wittens Herpen / Loopgroep Grave 28:24 27:53
9 Marleen v Acht Escharen / Loopgroep Grave 29:03 28:41
10 Fraukje WartenberghGrave/Loopgroep Grave 33:41 33:10
11 Anita Starren Escharen / Loopgroep Grave 36:49 36:28
12 Marieke van de A Gassel / Loopgroep Grave 37:55 37:24

5V50, 5 KILOMETER
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
8 Joke van de Boogaard Langenboom/Loop Gr 30:26 30:10
9 Hannie de Groot Grave / Loopgroep Grave 34:10 33:46
10 Jeanette Rutten Grave / Loopgroep Grave 34:30 34:07
11 Anita Fransen Reek / Loopgroep Grave 35:28 35:06

10M40, 10 KILOMETER
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto

13 Joris de Hart Velp/loopgroep Grave   47:16   46:56
18 Rudy vd Heijden Grave / Loopgroep Grave 51:36 51:23
20 Bart Ruiterkamp Grave / Loopgroep Grave 54:55 54:36
21 Robert Barten Grave / Loopgroep Grave 57:04 56:38

10M50, 10 KILOMETER
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
7 Paul Aarns Grave / Loopgroep Grave 48:08 47:54
8 Peter Blom Grave / Loopgroep Grave 49:09 48:55
10 Philip Wheeler Cuijk / Loopgroep Grave 49:22 49:14
18 Huub Steinmann Grave / Loopgroep Grave 54:18 53:59

10VSE, 10 KILOMETER
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Astrid Vereijken Wijchen / Loopgroep Grave 51:29 51:09
4 Jetske Janssen Beers bijna Loopgroep Grave 56:26 56:16
5 Daphne vd Oetelaar Grave / Loopgroep Grave 1:00:55 1:00:35

10V40, 10 KILOMETER
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Madelon Hurkmans Grave / Loopgroep Grave 51:14 50:59
2 Annemarie v Dongen Oeffelt/Loopgroep Grave52:50 52:33
4 Kira Ruiterkamp Grave / Loopgroep Grave 54:55 54:35
10V50, 10 KILOMETER
5 Will Arts Cuijk / Loopgroep Grave 58:31 58:14

Afbeelding kan het volgende bevatten: 12 mensen, inclusief Huub Steinmann, lachende mensen, sportende mensen, staande mensen, lucht, buiten en natuur