MARIKENLOOP 2013

 

11e Marikenloop Nijmegen 26-05-2013

Alweer 13 loopsters van Loopgroep Grave in een wedstrijd!

10 KM

 

Naam

Cat

Woonplaats/Vereniging

Bruto

Netto

Felen, Ineke

V60

Grave / loopgroep Grave

1:19:57

1:01:44

Ruijsch, Marjan

V55

Grave / loopgroep Grave

1:36:09

1:06:14

van Woezik, Hanny

V45

Velp / loopgroep Grave

1:29:41

1:06:30

van Kempen, Dorothe

V40

Velp / loopgroep Grave

1:27:52

1:04:42

Nijk, Renate

V35

Grave / loopgroep Grave

0:52:16

0:50:52

 

 

5 KM

 

Naam

Cat

Woonplaats/Vereniging

Bruto

Netto

Lemmers, Peggy

V50

Grave / loopgroep Grave

1:17:11

0:45:21

Duyts, Inge

V50

Escharen / loopgroep Grave

1:00:04

0:34:56

Theunissen, Gertie

V45

Reek / loopgroep Grave

0:53:15

0:32:42

Brussaard-Sas, Monika

V40

Grave / loopgroep Grave

0:54:54

0:32:35

van Acht, Marleen

V40

Escharen / loopgroep Grave

0:27:05

0:26:42

Verbeet, Marita

V40

Grave / loopgroep Grave

0:26:11

0:26:05

Holtzhuizer, Iris

V40

Grave / loopgroep Grave

0:55:25

0:33:06

ten Broeke, Frouke

V35

Grave / loopgroep Grave

0:24:42

0:24:16

Hirdes, Anne

VSR

Toekomstig loopgroep Grave

0:41:05

0:32:49

 

RAAMRUN 2013

 

“ONZE” “eigen” wedstrijd: DE RAAMRUN!

Loopgroep Grave was zeer goed vertegenwoordigd bij de RaamRun

19 mei 2013

MEISJES, 1 KM 10-13

 

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Bruto

Netto

1

Freekje Thoonen

03

Gassel / toekomst loopgroep Grave

5:08

5:07

 

JONGEN, 1 KM 1-9

 

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Bruto

Netto

5

Ralph Hendriks

03

Gassel / toekomst loopgroep Grave

5:28

5:27

 

VROUWEN onder de 40 jaar , 5 KM HARDLOPEN

 

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Bruto

Netto

1

Frouke ten Broeke

77

Grave / loopgroep Grave

26:26

26:21

15

Maud Thoonen

95

Gassel / toekomst loopgroep Grave

33.42

33.24

 

VROUWEN boven de 40 jaar , 5 KM HARDLOPEN

 

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Bruto

Netto

3

Madelon Hurkmans

70

Grave / loopgroep Grave

26:38

26:27

6

Marijn Weijnen

69

Gassel / loopgroep Grave

28:07

27:58

8

Marleen van Acht

71

Escharen / loopgroep Grave

29:12

29:05

10

Annemarie VanDongen

71

Oeffelt/ loopgroep Grave

29:16

29:10

12

Joke van den Bogaard

51

Langenboom/ loopgroep Grave

31:39

31:27

16

Monica Boschman

65

Gassel / loopgroep Grave

32:46

32:36

17

Ineke Felen

52

Grave / loopgroep Grave

33:05

32:54

18

Ria Wientjens

49

Grave / loopgroep Grave

33:05

32:58

19

Monika Brussaard – Sas

72

Grave / loopgroep Grave

33:40

33:26

20

Jacqueline Hendriks

61

Gassel / loopgroep Grave

33:47

33:28

21

Dorothe van Kempen

69

Velp Nb / loopgroep Grave

33:47

33:39

25

Monique Bors

61

Grave / loopgroep Grave

34:13

33:55

26

Charlotte Aarns

66

Grave / loopgroep Grave

34:19

34:06

27

Hanny van Woezik

66

Velp Nb / loopgroep Grave

34:28

34:20

28

Hannie Lentink

54

Grave / loopgroep Grave

34:28

34:16

29

Anita Fransen

66

Reek / loopgroep Grave

34:30

34:13

30

Marlies Barten

63

Gassel / loopgroep Grave

34:31

34:14

31

Ingrid Wolters

63

Grave / loopgroep Grave

34:31

34:23

36

Inge Duyts

61

Escharen / loopgroep Grave

35:27

35:19

37

Ingeborg de Bruijn

65

Escharen / loopgroep Grave

35:27

35:18

40

Marieke van der A

76

Gassel / loopgroep Grave

37:51

37:38

 

MANNEN , 5 KM HARDLOPEN

 

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Bruto

Netto

7

Nick Verbeet

95

AV Wijchen / loopgroep Grave

22:36

22:35

12

Kell Eradus

76

Reek / loopgroep Grave

24:31

24:28

18

Emiel Thoonen

00

Gassel / toekomst loopgroep Grave

33.42

33.24

 

MANNEN boven de 40, 5 KM HARDLOPEN.

 

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Bruto

Netto

6

Rudy van der Heijden

69

Grave / loopgroep Grave

22:39

22:36

10

Matt Gerrits

56

Escharen / loopgroep Grave

23:12

23:11

18

Jack Cuyten

55

Grave / loopgroep Grave

28:21

28:04

20

Fons van Bommel

61

Gassel / loopgroep Grave

29:52

29:43

21

Jobèrt Peeters

70

Grave / loopgroep Grave

30:05

29:47

24

Hans van Etteger

46

Grave / loopgroep Grave

32:22

32:13

29

Paul Bors

49

Grave / loopgroep Grave

36:06

35:48

38

Rene van der Coer

65

Escharen / loopgroep Grave

36:55

36:42

 

 

VROUWEN onder de 40 , 10 KM HARDLOPEN

 

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Bruto

Netto

3

Nina Vereijken

83

Gast / loopgroep Grave

56:46

56:32

4

Astrid Vereijken

81

AV Wijchen / loopgroep Grave

56:46

56:32

 

VROUWEN boven de 40 , 10 KM HARDLOPEN

 

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Bruto

Netto

1

Marian Wouters-Opsteeg

59

Escharen / loopgroep Grave

48:14

48:10

7

Will Arts

47

Cuijk / loopgroep Grave

53:14

53:01

13

Fanny Cuijten

62

Grave / loopgroep Grave

55:44

55:37

14

Reggie Thoonen

56

Gassel / loopgroep Grave

55:55

55:42

15

Marita Verbeet

71

Grave / loopgroep Grave

56:07

55:56

16

Marian v Wanroij-Wilms

60

Haps / loopgroep Grave

56:12

55:50

21

Gertie Theunissen

64

Reek / loopgroep Grave

1:10:38

1:10:17

 

MANNEN onder de 40 , 10 KM HARDLOPEN

 

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Bruto

Netto

8

Wiljan Bens

74

Escharen / loopgroep Grave

43:56

43:49

 

MANNEN boven de 40 , 10 KM HARDLOPEN

 

Plts

Naam

GJ

Woonplaats/Vereniging

Bruto

Netto

15

Anton Gerrits

65

Grave / gast loopgroep

43:05

43:01

22

Frank Zwakhoven

63

Grave / loopgroep Grave

45:50

45:36

32

Rien Walk

44

Grave

49:55

49:48

33

Huub Steinmann

60

Grave / loopgroep Grave

49:57

49:51

34

Peter Thoonen

64

Gassel / loopgroep Grave

49:57

49:49

36

Danny de Vos

65

Grave / loopgroep Grave

50:14

49:44

40

Luc Hirdes

60

Grave / loopgroep Grave

50:58

50:51

50

Eddy Kersten

72

Grave / loopgroep Grave

55:08

54:55

59

Frans vd Heijden

50

Escharen / loopgroep Grave

58:54

58:44

60

Cees de Groot

54

Grave / loopgroep Grave

58:56

58:33

62

Binus Dieperink

58

Escharen / loopgroep Grave

1:03:32

1:03:20